CONIC System S. L.

CONIC System, İspanya'nın Barcelona kentinde yerleşik fidecilere yönelik çalışan bir firmadır. Temel imalat alanları olan bilgisayarlı tohum ekme makinaları, saksılama makinaları, sulama arabaları, ilaçlama sistemleri (ULV) dışında Grincon adı altında ticari olarak fideliklere yönelik her türlü malzemeyi de temin etmektedir. Daha fazla bilgi için
www.conic-system.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Ridder Growing Solutions b.V.

Van Vliet Pijnacker ve PB-Systems firmalarının birleşmesi ile oluşan Hortimax firması, 2018 yılı başından itibaren Ridder Growing Solutions adını almış ve Ridder Group ailesi içinde eskiden olmadığı kadar ileri seviyede bir teknoloji lideri olmuştur. 65 yıldan fazla tecrübesiyle otomatik kontrol sistemlerinin tasarım ve imalatını yapmaktadır. Ridder Growing Solutions, iklim kontrol, sulama - gübreleme ve su kaynakları yönetimi, üretim ve işçi yönetim ve kayıt sistemleri ve enerji yönetimi konusunda "üretim çözümleri" sunmaktadır. Basit uygulamalardan ileri düzeydeki entegre işletmeler için kendi başına çalışan küçük sistemlerden büyük çaplı ve entegre endüstriyel işlem bilgisayarlarına kadar her türlü sera otomasyonu çözümü kullanıcalara arz edilmektedir. Daha fazla bilgi için
https://ridder.com/en adresini tıklayabilirsiniz.

 

TTA - Tuinbouw Technisch Atelier b.V.

TTA 1996 yılında kurulmuş olan bir Hollanda kuruluşudur. Kuruluşundan bu yana TTA, fidelerin işlemlenmesi ve seçilmesi için ekipmanların üretimine odaklanmıştır. Saksı bitkilerini, yataklı bitkileri, ormancılıkla ilgili bitkileri, sebze, yumuşak meyveler ve baharatları işleyebilmek ve seçebilmek için TTA’nın ürettiği ekipmanlar çok uygundur. Her sektör kendi özelliklerine göre farklı yaklaşımı gerektirir. Profesyonel üreticilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde TTA müşterilerine geniş bir ekipman yelpazesi sunmaktadır.

Bir aile işletmesi olarak TTA, müşterileri ve çalışanları ile şahsi ve uzun soluklu ilişkilerini sürdürebilmeye önem vermektedir. Müşterilerimize farkımızı gösterebilmek için sürekli olarak yeni fikirler geliştirerek, yenilikçi teknikleri ve ürünleri hedefleyerek işlemleri daha verimli olarak organize etmekteyiz.

TTA’yı güvenilir bir şirket olarak düşünebilirsiniz. Anlaşmalara uymanın önemini bilerek karşılıklı güvene dayalı, açık ve şeffaf bir işbirliğine inanmaktayız. Bunun mükafatı ise çoğu müşterilerin tarımsal işlemlerini iyileştirmesi yönünden TTA’yı değerli bir partner olarak görmesinde yatmaktadır.

 

 

 

Haluk Atamal Tarım Orman Sistemleri, Bilgisayar, Fotoğrafçılık, İthalat, İhracat, Ticaret ve Sanayi Ltd.Şti.

Yeşilbahçe Mah. 1450 Sokak No.7/3 07160
Antalya - Türkiye

Tel: 0242-3128636, GSM: 0532-2613347
E-posta: atamal@ada.net.tr
Web Tasarım: AdaNET